Sýry od Lipánka jdou s dobou


4. 11. 2019Hola hej, kamarádi,

máme senzační novinku pro všechny milovníky Lipánka plátkového sýru. Již od 1. 11. 2019 můžete ve vybraných řetězcích okusit náš zbrusu nový přírodní sýr. Rozšiřujeme tak Lipánkovu rodinu o nového člena. Jedná se o 30% Lipánek plátkový sýr. Od současného 48% Lipánka plátkového jej rozeznáte nejen podle množství tuku v sušině, ale také dle barvy obalu. Zatímco doposud byl Lipánkův plátkový sýr pouze ve žlutém obalu, NOVINKA je v azurově modrém.

Co mají však společné, je jejich nový design. Lipánek tak reaguje na nové trendy a jde s dobou. Nový design je charakteristický zejména výraznějšími barvami a novou podobou kapitána Lipánka.Ten je veselejší a připraven vám se svým záchranným kruhem pomoci s výběrem toho pravého přírodního sýra pro vaše děti.

A proč si vybrat právě Lipánkovy plátkové sýry? Odpověď je snadná.
  • Oba plátkové sýry disponují vysokým obsahem bílkovin. Proč jsou však bílkoviny důležité a je potřeba tento fakt vědět? Protože bílkoviny jsou velmi významné pro stavbu kostí a zubů.
  • Dbáme rovněž na to, aby sýry byly co nejkvalitnější, a tak jsou dělané jen z poctivého českého mléka,
    které je od prověřených farmářů.
  • Kvalita sýrů je dále zabezpečena tím, že jsou vyrobeny podle České cechovní normy.
  • Sýry jsou bez konzervantů a obsahují přirozený zdroj vápníku.
  • Oba se nacházejí ve vámi oblíbeném znovu uzavíratelném obalu s pevnou plastovou vaničkou. Po otevření tak můžete obal znovu uzavřít a sýry vám vydrží déle čerstvé.
  • Podstatný je také nízký obsah laktózy (<0,05 g/100 g).

Důležitý je pro nás hlavně spokojený zákazník, proto vyrábíme sýry podle tradičních receptur a nedáváme do nich nic, co tam nepatří. Pokud chcete dopřát svému dítěti to nejlepší, neváhejte a ochutnejte...


Lipánek – poctivý a dobrý.