Proč si vybrat Lipánka

Každá maminka chce dát svému dítěti to nejlepší. Stejně přemýšlíme i my při výrobě dětské řady Lipánek - dáváme do ni to nejlepší, co máme. Čerstvé mléko, smetanu i přírodní sýry.


30. 4. 2016


Lipánek je poctivý a dobrý
Mléčné produkty Lipánek jsou vyrobeny z toho nelepšího čerstvého mléka, krémové smetany nebo přírodních sýrů lidmi, kteří je dělají s láskou a radostí. To pozná každý, kdo je někdy ochutnal. Neobsahují žádné stabilizátory, emulgátory, konzervanty ani umělá barviva a jsou bezlepkové. Výrobky Lipánek jsou prostě poctivé a dobré.

Mléko a mléčné výrobky pro zdravý růst dětí
Mléko, které používáme pro výrobu mléčných produktů Lipánek, je bohaté na vápník, bílkoviny, vitaminy A, B1, B2, B6 a minerální látky. Tedy to, co děti potřebují ke správnému růstu. Mléko ošetřujeme co nejšetrněji, abychom v maximální možné míře zachovali všechny živiny. 

Vychutnejte si české mléko
Mléko pro výrobu všech dobrot od kapitána Lipánka je výhradně od českých chovatelů zejména z jižních Čech a Vysočiny. Veškeré mléko projde důkladným testováním, my použijeme jen to nejkvalitnější. To pak zpracováváme v našich výrobních závodech, které leží v malebné krajině jižních Čech. 

Co dělá výrobky Madety tak výjimečnými?
Je to to nejkvalitnější mléko, šunka, kakao, pravá vanilka, prostě všechny ingredience, které dohromady tvoří produkty Madeta.
Jejich zpracování musí být na té nejlepší úrovni, takže stále modernizujeme technologie. Nebo naopak, některé výrobky potřebují přímý lidský kontakt a ruční práci, žádný stroj je nenahradí.
Proto jsou hlavní lidé, kteří si předávají cenné zkušenosti a výrobky zpracovávají s láskou a úctou. Mnozí si řemeslo mlékárenství předávají v rodině z generace na generaci…